Çözümler
Hemşire Çağrı Sistemi

Hemşire Çağrı Sistemleri

Schrack-Seconet Hemşire Çağrı Sistemi

Hemşire çağrı sistemleri, genel olarak uygulandığı hastane, bakım evi ve yurt gibi kurum ya da işletmelerde hizmet alan misafirlerin ihtiyaçlarına en üst düzeyde ve en yüksek konforda cevap verebilmek için tasarlanmış ve bu hizmeti sunan kurum ya da işletmelere verdiği hizmet seviyesini sınıflandırma ve raporlandırma imkanı sağlayan yüksek teknoloji ve kalitede üretilmiş sistemlerdir.

Schrack-Seconet, ürettiği Hemşire Çağrı Sistemi’yle hastane, bakım evi, huzurevi gibi sağlık ve bakım hizmeti sunan kurum ya da işletmelerin, hizmet sektöründeki yenilikler ile farklılaşan isteklere cevap vermesini sağlarken, bu hizmeti veren personelin hizmet olanaklarını artırarak kurum içi iletişimi çağdaş düzeye taşımaktadır. Bu da sistemi kullanan kurum ya da işletmenin hizmet kalitesini artırarak sektöründe farklılaşmasına katkı sağlar.

 

Farklı uygulamalar için optimizasyon
Farklı hizmet organizasyonlarına göre kolaylıkla optimize edilebilen sistem, arzu edilen formda yapılandırılarak tüm talepleri karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uygulanan hizmet kolunda farklı konfor sınıfları yapılandırılabilir ve tek bir sistem ile konfor sınıflarının tamamı yönetilebilinir.

 
Hastalar için güvenlik ve konfor
Her ihtiyaç için uygun hasta kumanda cihazı sağlayan sistem ekipman seçenekleri, basit ampul butondan,  TV uzaktan kumandalı ve telefonlu hasta kumanda cihazına kadar uzanan bir seçim olanağı sunar. Kristal berraklığında televizyon ekranına sahip hasta terminali, hastalar ve bakımevi sakinleri için günlük hayatı kolaylaştırıcı bilgiler sunarak güvenli bir ortamda evlerindekini aratmayacak rahatlıkta bir konfor sağlar.
 

VISOTAX PLUS faturalandırma sistemine entegrasyon
VISOTAX Plus çipli kartı sunulan tüm hizmetlerin anahtarıdır. VISOTAX PLUS faturalandırma sistemi sayesinde hizmetlerin ve masrafların saptanması ve düzenlenmesinde büyük kolaylık sağlarken kayıpları ortadan kaldırarak hizmet ekonomisine katkı sağlar.
 
Schrack hemşire çağrı sistemleri, modern tasarım ve yüksek kalite ile fark yaratırken VISOCALL PLUS VDE0834 normuna göre belgelendirilmiş ilk sistemdir