Yangın Algılama Sistemleri

Harici güç kaynakları

Kategori: Yangın Algılama Sistemleri
Model: Harici güç kaynakları
Menşei: Almanya
 
 
 
 
 
Harici güç kaynakları güvenliği arttırır.

 

 

Yangın alarm sistemleri, insanların ve maddi varlıkların güvenliğine yarayan diğer tüm tesisler gibi her zaman her an kullanıma hazır olmalıdır. Bir çalışmazlık durumu sadece maddi varlıkların kaybedilmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda yaşamı da tehdit edebilir. Bu nedenle bu sistemler için elektrik beslemesinin sağlanması son derece önemli bir meseledir. 

Elektrik tüketimi nedenlerinden ötürü yangın alarm kontrol panelinin harici güç kaynağı tarafından beslenemeyen çevre birimlerinin (örn. yüksek elektrik tüketen duman aspirasyon sistemleri veya özel detektörler) norma uygun, pille yedeklenmiş doğru akımla beslenmesi için harici güç kaynakları ve enerji besleme düzenekleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Harici tüm güç kaynakları uluslararası olarak EN 54-4 uyarınca ve VdS tarafından test edilmiştir ve onaylanmıştır ve yapı ürünleri direktifine tabidir. Bu cihazların özel bir avantajı ilgili yangın alarm kontrol paneline akıllı şekilde bağlanmalarıdır: kendi sistem durumlarını bunlara iletebilirler.